KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14413111
nr 1441 3111
Ebbe Höglund
(1914-1993), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 79x69cm, yttermått inklusive ram: 83x74cm
Utrop:
600 kr
måndag 10 januari 2022
kl 20:11:25
Ebbe Höglund
Läs mer om Ebbe Höglund